VIDEO/ Rama: Krenar për kombëtaren, poston momentin e festës së madhe

Aktualitet Sport

Shqipëria ka fituar 2-0 ndaj Polonisë sot në mbrëmje, një ndeshje që vlen shumë për kualifikueset e Euro 2024.

Në përfundim të sfidës, kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në profilin e tij të Facebook pamjet e festës së merituar të lojtarëve të kombëtares sonë dhe jehonën e lumturisë së tifozerisë në stadiumin “Air Albania”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?