Nëse Berisha propozon Gazment Bardhin në zgjedhjet e 2025 për kryeministër do ta pranonit?

Politike

Pas takimit në selinë e PD-së, kreu i PL-së Ilir Meta u pyet sot nëse do e pranonte një propozim të mundshëm të aleatit të tij Sali Berisha për Gazment Bardhin si kandidat për kryeministër.

Ndonëse nuk pati një përgjigje konkrete, Meta tha se jemi të angazhuar për të respektuar çdo parim demokratik.

Nëse do të jeni bashkë me Berishën dhe në 2025 dhe nëse ai propozon Gazment Bardhin për kryeministër do ta pranonit?

 

 

Nuk jemi këtu për t’u marrë me këto çështje. Ju e dini që ne jemi të angazhuar për të respektuar çdo parim demokratik.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?