Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij “Amanet”.

Show Stil/Jetë

Ashtu siç paralajmëroi, këngëtari Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij “Amanet”.

Në tekstin e këngës, ai flet për një amanet të nënës për dashurinë e vërtetë.

Ajo që vihet re në klip është se, njëri prej aktorëve është Elvis Pupa.

Kënga ka vetëëm 20 minuta që është publikuar dhe ka marrë rreth 39 mijë shikime. /Labirinth

Dëgjoni këngën:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?