Prezantohet libri për manipulimin e zgjedhjeve të 14 majit

Aktualitet Politike

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta janë shfaqur sot në një tryezë gjatë takimit në kuadër të prezantimit të një libri në anglisht, sa i takon asaj që opozita e cilëson farsën elektorale.

foto galeri

Në tavolinë me ta qëndronte dhe deputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi.

Libri në fjalë rendit disa prej denoncimeve sa i takon zgjedhjeve të 14 majit të vitit 2023.

Kushedi sa do frikesohet Edi Rama tani qe doli dhe ky liber?

  • foto galeri
Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?