Aulona Musta: Nuk do jetoja me vjehrrën, dua të rri laku*riq në shtëpi

Show Stil/Jetë

Moderatorja Aulona Musta ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me fansat e saj në Instagram ku ata i kanë drejtuar pyetjet dhe ajo i është përgjigjur.


Një pyetje që i është bërë Aulonës ka qënë nëse do jetonte me vjehrrin dhe vjehrrën.

Musta i është përgjigjur fanses, duke shkuar: “Jo. Njësoj siç nuk do jetoja as me prindërit e mi. Unë dua të rri lakuriq në shtëpi! Të zihem e pajtohem me burrin pa i dhënë llogari njeriu dhe pa shqetësuar njeri. Dua të vendos vetë për fëmijën tim, çfarë do gatuaj për drekë, kur do e pastroj shtëpinë, etj, etj Unë kam vjehrrin dhe vjehrrën më të mrekullueshëm në botë, por gjëja më e mirë për çdo çift eshtë të jetojnë vetëm”!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?