Rama me ministrat e rinj shkojnë në Kinema (Pamjet)

Politike

Kryeministri Edi Rama, menjëherë pas përfundimit të Asamblesë së PS, ku njoftoi ndryshimin e kabinetit, së bashku me ministra te tij kanë shkuar në Kinema.

FOTO/ Pas përfundimit të Asamblesë, Rama me ministrat shkojnë në kinema, të  pranishëm dhe Zaho me Lindën - Albeu.com

Mësohet se Rama dhe kabineti i tij kanë qenë në kinema Millenium, për të parë shfaqjen e filmit dokumentar të BBC “Thesaret e Adriatikut – Shqipëri” me Bettany Hughes, i cili u shfaq në orën 20:00.

Të pranishëm kanë qenë mes të tjerësh ministrat Anila Denaj, Ervin Mete, Elisa Spiropali, Mirela Kumbaro, Elva Margariti dhe Belinda Balluku.

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?