Florian Marku shkatërron rivalin në raundin e parë (VIDEO)

Sport

Një triumf i arritur me Knock Out teknik dhe me shumë meritë.

“Kam punuar kaq shumë për këtë rikthim. Unë dua ndeshje të mëdha. Boksierët nuk duan të ndeshen me mua” – Tha ai. Më pas, shtoi: “Më jepni një boksier të fortë dhe do shikoni çfarë do iu dhuroj”.

Pritshmëritë janë të mëdha për të ardhmen dhe mbështetësit e tij me padurim po presin ndeshjet e radhës.

30-vjeçari njihet për rekorde, ndërsa sa i takon sukseseve, nuk mund të lëmë pa përmendur marrjen e një titulli kampion të kategorisë IBF.

Total 3 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?