Ikin dritat/ Ndërpritet ndeshja Teuta-Tirana, “terr” në “Niko Dovana”

Sport

Gjatë ndeshjes midis Teutës dhe Tiranës kanë ikur dritat dhe kështu gjyqtari dhe të dyja skuadrat janë detyruar të ndërpresin sfidën.

Nuk dihet ende se sa do të zgjasë kështu kjo situatë, por sigurisht që gjyqtari do t’i japë shtesa të gjithë minutat e humbura nga ky defekt./

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?