Dhe pse dha dorëheqjen, Ori Nebiaj i bashkohet Kuvendin Kombëtar të PD

Aktualitet Politike

Ndonëse ajo dha dorëheqjen nga Kryesia e PD-së, pas debateve që krijuan mbajtja e zgjedhjeve për kryetar më 29 korrik, duket se deputetja Ori Nebiaj ka lënë pas gjithçka dhe është bërë pjesë e Kuvendit Kombëtar.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga gazetari Osman Stafa Nebiaj shihet mes demokratëve, teksa takon përzemërsisht disa prej tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?