Cfare po ndodh?Policia dhe FNSH ‘blindojnë’ akset kryesore në Krujë.

Aktualitet

Forcat e Komisariatit të Policisë së Krujës, të mbështetura edha nga FNSH, kanë zhvilluar një aksion në akset kryesore rrugore të këtij qyteti.

POLICIA E SHKODRES PRANGOS 4 TE RINJE NE POSTOBLLOK! – TV Rozafa

Sipas burimeve, mësohet se janë ngritur postblloqe në akset kryesore të qytetit.

Mësohet se ky aksion është ndërmarrë me qëllim për të zhvilluar kontrolle për personat e shpallur në kërkim dhe ata që lëvizin me armë apo sende të tjera të jashtëligjshme.

Gjithashtu kontrolle janë kryer edhe ndaj automjeteve të cilat janë të dyshimta, ndërkohë që nuk specifikohet nëse po kërkohet ndonjë person i veçantë apo jo.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?