SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Bashkia Lezhë paralajmëron qytetarët: Në datën 29 pritet të ketë përmbytje

Parashikohet që të ketë furtunë dhe përmbytje, pasi sasia e reshjeve që do të bjerë, do jetë e lartë. Bashkia shton ndër të tjera se Shërbimet e Emergjencave do të jenë në gadishmëri gjatë natës, për të ndërhyrë në çdo rast problematik.

Njoftimi

Bashkia Lezhë lidhur me të dhënat e marra nga Shërbimi Meteorologjik, ju bën me dije se pasnesër mbrëma, duke gdhirë data 29 rreth orës 1:00 deri në orët e para të mëngjesit priten reshje të shumta shiu!

Parashikohet që të ketë furtunë dhe përmbytje, pasi sasia e shiut që do të bjerë do jetë shumë e lartë.

Shërbimet e Emergjencave të Bashkisë Lezhë do të jenë në gadishmëri gjatë natës për të ndërhyrë në çdo rast problematik!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?