AktualitetRajoni

Emri/ I shpallur në kërkim për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës, arrestohet në Kosovë 29-vjeçari shkodran

Është arrestuar në Kosovë 29-vjeçari nga Shkodra Aldo Majnishta, i shpallur në kërkim si një nga organizatorët e rrëmbimit dhe zhdukjes së Jan Prengës.Policia bën me dije se si rezultat i shkëmbimit në kohë të informacioneve ndërmjet Interpol Tiranës dhe ILECU-së, Kosovë u bë i mundur lokalizimi dhe kapja e tij.
Në momentin e kapjes, ai ka paraqitur pranë autoriteteve kosovare dokumentet e një shtetasi tjetër, por pas kryerjes së një sërë verifikimesh nga të cilat ka rezultuar se shtetasi i kapur gjatë operacionit ishte Aldo Majnishta.


https://youtu.be/w7_fn1Idrl8
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania