SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Kryeministri kanadez Justin Trudeau ndahet nga gruaja

Kryeministri kanadez Justin Trudeau dhe bashkëshortja e tij Sophie Grégoire Trudeau po ndahen. Lajmin e dha vetë Trudeau në një postim në Instagram këtë të mërkurë.

“Pas shumë bisedash domethënëse dhe të vështira me Sophie kemi vendosur të ndahemi. Mbetemi si gjithmonë një familje e afërt me dashuri të thellë dhe respekt për njëri-tjetrin dhe për gjithçka që kemi ndërtuar dhe do të vijojmë të ndërtojmë”, shkruajti Kryeministri kanadez.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?