SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

VIDEO/ Qëllohet në mes të skenës Mc Kresha

Tashmë prej kohësh goditja e këngëtarëve në skenë teksa performojë është kthyer në trend. Pas, Bebe Rexhës, Ava Max, Cardi B edhe Mc Kresha është përballur me një situatë të tillë, të cilën ndryshe nga reperja amerikane e cila iu kundërpërgjigj fansit që e sulmoi, reperi shqiptar ka zgjedhur qe të largohet.Mbrëmjen e djeshme teksa ishte i ftuar në një club në Drenas, bashkë me mikun e tij Lyrical Son, Mc Kresha është goditur me një çakmak.


Menjëherë reperi ka kërkuar ndalimin e muzikës dhe ka vendosur që të largohet nga skena.

SOLARES ALBANIA

“Nëse mendoni që kemi ardh për të kënduar me lek, kemi ardh pa lekë për të kënduar. Faleminderit”, dëgjohet të thotë Kresha i nevrikosur.

© Video e marre nga TikTok 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?