SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama me video, ja pamjet nga rruga e rikonstruktuar Levan-Vlorë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një postim në rrjetet sociale të rrugës së re Levan-Vlorë, e cila është rikthyer për banorët e zonës totalisht e rikonstruktuar.

 

Rama thotë se rruga iu ofrohet qytetarëve me standarde.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 😊
dhe me aksin e përfunduar Levan-Vlorë, i rikthyer në funksion të udhëtarëve me standarde, sinjalistikë dhe të gjitha parametrat e sigurisë rrugore, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?