SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Prezantimi i Icardit në Turqi, tifozët për Wanda Nara: Do jemi gjithmonë pranë teje

Mauro Ikardi u prezantua te Gallatasaraj si lojtari më i ri i skuadrës turke, përpara më shumë se 40 mijë tifozëve. Krahë tij u shfaq dhe bashkëshortja e futbollistit, Uanda Nara së bashku me katër fëmijët e saj.


Prej kohësh ajo u përfol se vuan nga leucemia dhe se është duke marrë kurime të vazhdueshme dhe tifozët turq menduan dhe për të.

Në disa banera në stadium shkruhej: “Familja jonë do të jetë gjithmonë pranë teje” dhe “Shërim të shpejtë”, të cilat e bënë modelen të ndihej e prekur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?