SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Shenja në fletën e votimit, Shkëlqim Hoxha kërkon ndërprerjen e procesit

Kjo ka shkaktuar debate mes Hoxhës dhe deputetit të PS-së, Etjen Xhafaj i cili ishte i pranishëm në proces.

Shkëlqim Hoxha kërkoi ndërprerjen e plotë të procesit dhe rinisjen e tij paraditen e sotme, kërkesë e cila pas konsultimeve me KQZ-në nuk u pranua nga anëtarët e KZAZ-së.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?