SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Tragjedi, vëllai vret me plumb në kokë motrën

Një fëmijë 3-vjeçar në Kaliforni qëlloi dhe vrau motrën e tij 1-vjeçare pasi po luante me një armë zjarri, thonë autoritetet.Departamenti i Sherifit të Qarkut San Diego mori një telefonatë në lidhje me të shtënat të hënën rreth orës 7:30 të mëngjesit me orën lokale në një shtëpi në Fallbrook, rreth 55 milje në veri të San Diegos.


Policët zbuluan se një 3-vjeçari gjeti një pistoletë në shtëpi, tha departamenti i sherifit në një njoftim për shtyp.

Vajza 1-vjeçare kishte marrë një plumb në kokë. Ajo u transportua në Spitalin Palomar dhe vdiq një orë më vonë, thanë autoritetet.

Nuk është e qartë nëse ndonjë nga prindërit ka qenë në shtëpi në momentin e të shtënave

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?