SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Plas grushti në avion, pasagjerët u grindën për ulësen nga dritarja


Dy burra filluan t’i gjuanin njëri tjetrit, ndërsa pasagjerët e tjerë kanë parë zënkën në panik.

Kur e kuptuan se çfarë po ndodhte, disa prej tyre u përpoqën të ndanin dy burrat e inatosur, të cilët kishin dalë jashtë kontrollit.

Sipas DailyMail, sherri nisi kur njëri nuk e la tjetrin të kalonte në sediljen e dritares.


“Britaniku nuk e la amerikanin të kalonte në ndenjësen e dritares dhe më pas shkëmbyen disa ofendime përpara se të shpërthente një sherr,” tha një pasagjer.

“Fluturimi u vonua të paktën dy orë. Të gjithë u mërzitën”, tha pasagjeri tjetër.

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?