SPRINT NEWS ALBANIA

BotaRajoni

VIDEO/ Festë dhe muzikë brenda kishës në Turqi, reagime të ashpra në komunitet


Festa e zhvilluar ditën e djeshme ka shkaktuar reagime të forta në komunitet. Kisha ka vlerë historike, ndërsa është pronë e bashkisë.


Në të kaluarën në kishë janë zhvilluar ekspozita serioze por mbrëmjen e djeshme kisha u shndërrua në një vend argëtimi.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?