Çmenduri në Himarë/ Pronari i biznesit përndjek turistet gjermane: Doni t’ju tregoj p**isin…

Aktualitet

Një situatë e frikshme ka ndodhur me dy pushuese nga Gjermania, të cilat kishin rezervuar në një hostel, por janë përballur me një sjellje jashtë normave të etikës nga pronari i dehur.

Turistet gjermane kanë denoncuar pronarin e “Himarë Relax Hostel”, i cili përtej sjelljes aspak të hijshme por në nivelet e kafshërisë, jo vetëm që i përndjek por edhe i shan me një fjalor rruge.

E si të mos mbaronte me kaq, ku përjetimet ishin të frikshme, ai i ka thënë se do u nxirrte organin gjenital. Dy pushueset e kanë përcjellë denoncimin tek JOQ”, që edhe qytetarët e tjerë të cilët do të prenotojnë, të kuptojnë se kanë të bëjnë me një njeri që duhen marrë masat, pasi përbën rrezik.


Largimi i turisteve në këtë formë dëmton imazhin e Shqipërisë, ndonëse shumë biznese ofrojnë një paketë të plotë të shërbimeve nga stafi i kualifikuar dhe çmime konkurruese në treg. Por ka edhe nga ata “biznesmenë” të cilët jo vetëm shajnë e fyejnë me një fjalor rruge si ku*va të ndyra, por nuk ndalen deri në arritjen e qëllimeve të tyre.

Turistet gjermane denoncojnë për JOQ:

të ndalonte, por nuk e bëri. Ne shkuam në polici dhe bëmë një deklaratë kundër tij. Flm.”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?