Ndëron jetë ish-banorja e Big Brother (EMRI)

Bota

Ka ndërruar jetë krejt papritur ylli italian i “Big Brother”, Monica Sirianni.

Mësohet se Sirianni ka ndërruar jetë teksa ishte në një lokal nate.

Ajo u sëmur papritur të premten gjatë një nate jashtë me miqtë në Sauveria Mannelli, një qytet në provincën Catanzaro të Italisë dhe u dërgua me urgjencë në një spital lokal, ku u shpall e vdekur.

Raportet thonë se një hetim është duke u zhvilluar për të përcaktuar shkakun e sëmundjes dhe vdekjes së saj të papritur, pa asnjë informacion ende të publikuar për publikun, megjithëse raportet thonë se përfshirja e palëve të treta është përjashtuar. Mësohet se mjekët nuk e kanë përjashtuar shkakun e një ataku kardiak.


 

Ish-ylli televiziv u shfaq në sezonin e 12-të të versionit italian të reality show-t, i cili u transmetua midis 2011 dhe 2012.

Ndëron jetë ish-banorja e Big Brother (EMRI)

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?