U zunë për ballkonin, fqinji ja rras me çekiç kokës 55-vjeçarit

Aktualitet

Rreth orës 13:50, në lagjen “29 Nëntori”, Fier, dyshohet për motive të dobëta, shtetasi E. S., 42 vjeç, banues në Fier, ka goditur me sende të forta (çekiç), shtetasin Q. H., 55 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Burime zyrtare bënë me dije se dyshohet për motive të dobëta, shtetasi Ermal Sino, 42 vjeç, banues në Fier, ka goditur me sende të forta (çekiç), shtetasin Qazim Hyka, 55 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Është shpallur në kërkim 42-vjeçari dhe po punohet për kapjen e tij. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?