Kretë, gjendet i pajetë 41-vjeçari shqiptar në një arë

Rajoni

Një ngjajre e rëndë ka ndodhur në Heraklio të Kretës, ku është gjetur u pajetë një shqiptar.

Mediat greke bëjnë me dije se është gjetur i pajetë një 41-vjeçar me origjinë nga Shëipëria në një arë. Kanë qenë disa kalimtarë që kanë parë punonjëisn pa ndjenja dhe kanë njoftuar policinë.

Sipas vlerësimeve të para të policisë nuk ka shenja të veprimtarisë kriminale, megjithatë autopsia do të hedhë dritë mbi shkakun e vdekjes së tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?