Rama publikon foto nga zyrat e Manchester City

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto mëngjesin e sotëm nga zyrat e skuadrës angleze të futbollit, Manchester City.

Kjo pasi ditën e djeshme u nënshkrua marrëveshja mes Bashkisë së Durrësit dhe Ministrisë së Sportit, me klubin anglez të Manchester City për të hapur në Durrës një akademi futbolli për të gjithë të rinjtë e rajonit të Ballkanit.

I pranishëm në firmosjen e kësaj marrëveshje, ishte dhe kryeministri Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?