Zbulohet EMRI i porositësit të vrasjes së Ardian Nikulajt

Aktualitet

Zbulohet EMRI i porositësit të vrasjes së Ardian Nikulajt. Edmond Haxhia, organizator, porositës dhe financues i ngjarjes. Po ashtu, edhe djali i dajës së Elton Lekstekaj

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?