Bejko ndan kafen e mëngjesit me ish ministrin e PD

Politike
ROLAND BEJKO: Ditën sot e fillova me një takim me ish ministrin e Jashtëm 1992-1996 Alfred Serreqin dhe djalin e tij Evald Serreqi.
Do ta konsideroja një nga takimet më frymëzuese me një mendjet me të iluminuar të politikës shqiptare dhe me kontribut në demokraci.
Nga Alfredi mora mbështetje maksimale për kandidatimin tim, dhe për atë që mbetet misioni kryesor i Partisë Demokratike dhe i çdo demokrati, ruajtja e vlerave Euroatlantike.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?