Meta: Qarku i Vlorës do të jetë në krye të surprizave pas 14 Majit

Politike
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka bindjen e fortë se qarku i Vlorës do të jetë në krye të fitores së koalicionit “Bashkë Fitojmë” në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Meta garanton se do të punohet me përkushtim e entuziazëm për ndryshimin e qarkut të Vlorës, teksa ka ndarë foto nga takimet që ka zhvilluar me banorët.

Postimi i plotë:

Nga Selenica në Konispol punohet me përkushtim dhe entuziazëm për Ndryshimin dhe Qarku i Vlorës do të jetë në krye të surprizave që do të sjellë 14 Maji!

Kandidatët e “Bashkë Fitojmë” kudo mbizotërojnë me integritetin dhe programet e tyre konkrete, që sjellin zgjidhje dhe shërbime për qytetarët.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?