AktualitetSport

Plas grushti mes vajzave basketbolliste (VIDEO)

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur në përfundim të gjysmëfinales së basketbollit për femra midis Partizanit dhe Tiranës, ku lojtaret e të dyja skuadrave u kapën me duar dhe goditën njëra-tjetrën.

Një sherr që në fillim u bënë protagoniste Antoniette Bannister e Partizanit dhe Ebi Dishnica e Tiranës, nxiti dhe lojtaret e tjera që të bëheshin pjesë e kësaj përleshjeje.


Me anë të pamjeve të siguruara shikohet momenti se si nisi e gjithë ngjarja, që më pas agravoi të dyja ekipet.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?