“U bëra shumë keq kur të pashë me Jorin”/ Kiara ultimatum Luizit: Mos e bëj më

Show Stil/Jetë
Luizi dhe Kiara kanë pasur një tjetër përplasje në çift mbrëmjen e djeshme. Këtë herë për shkak të xhelozisë së moderatores ndaj Jorit.

Gjatë mbrëmjes, kur çifti u shtri për të fjetur gjumë, Kiara qortoi Luizin dhe i kërkoi që të mos bënte me lojëra të tilla, pasi u ndje keq.

Sakaq i tha këngëtarit se i erdhi keq ndaj vështrimit të banorëve, të cilët qeshnin para fytyrës së saj, ndërkohë që Luizi ‘ngacmohej’ me Jorin.

Kiara u shpreh se, edhe pse është tip sportiv, shakatë nuk i merr ndonjëherë seriozisht, por sipas saj, kjo ishte e tepërt, pasi shërben si “material” për njerëzit.

Luizi mbylli diskutimin duke i kërkuar falje të dashurës së tij.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?