SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Zbulohen prapaskenat: Ja përse Arbër Hajdari dhe Kiara Tito bënin sherr gjatë publicitetit

Ish-konkurenti “Big Brother VIP” Shpat Kërleshi, ka zbuluar shumë prapaskena të këtij reality shoë.


Ai rrëfeu disa nga prapaskenat të cilët publiku nuk i ka parë.  Shpati tregoi në  një intervistë në “Ora News” se  Kiara Tito dhe opinionisti Arbër Hajdari debatonin shpesh në studio, gjatë publicitetit

“Kur Kiara doli nga shtëpia, dhe vinte në studio ajo debatonte shumë me opinionistin Arbër Hajdari. Kam rastisur disa herë gjatë debateve të tyre të ashpra gjatë publicitetit”, tha Shpati.

I pyetur se për çfarë debatonin, ai u shpreh: “Për tema të ndryshme sa i përket Big Brother VIP. Ata kishin kendvështrime të ndryshme nga njëri-tjetri për lojën”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?