Rama prezanton “projektin” e ri: Coming soon! Podkasti im vjen së shpejti…

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një hobi të ri, podcastin. Sot ai ka publikuar një foto tijn, tashmë me syze që nuk dihet nëse janë vetëm për “efekt skenik”, apo optike. Por paralajmëron se shumë shpejt do të nisë edhe një podcast.

Gjeti diçka të re për t'u marrë! Edi Rama prezanton

“Coming soon! Podkasti im vjen së shpejti…,“-shkruan Rama.Se cilat tema do trajtojë nuk e ka bër me dije por “Flasim.”, duket se do t’i quajë dhe ‘fjalimet’ e tij.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?