Meta: Me Luigjin fitojmë 5-0 në qarkun e Shkodrës

Aktualitet Politike

Meta në video dëgjoht të thotë se bashkë ne Turmalajn do të vitojnë 5-0 në zgjedhjet lokale të 14 majit.

“Nga Zogaj ky breg i mrekullueshëm i liqenit të jashtëzakonshëm të Shkodrës, bashkë me profesor Luigjin përshëndesim të gjithë anatëarët e simpatizatën e Partisë së Lirisë në Shkodër, Malësinë e Madhe, Vaun e Dejës, në Fushë Arrëz dhe në Pukë. Shprehim bindjen e plotë sot dhe me rastin e zyrtarizimit formal të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për një fitore të qartë 5-0 në interes të gjithë qytetarëve të Shkodrës” dëgjohet të thotë Meta në video.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?