Spak arreston kryetarin e Bashkisë

Aktualitet

SPAK ka arrestuar kryetarin e bashkisë se Bulqizes, i akuzuar për korrupsion dhe abuzim me tenderat publik. Alla është thirrur disa herë nga SPAK. Pas mbylljes së çështjes së videos ku shfaqet duke thithur kokainë, ndaj tij ishte hapur hetim për korrupsion në detyrën e kryebashkiakut. (Vijon)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?