Rama uron Ditën e Verës: “Më në fund po çel gjethi”

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një urim me rastin e 14 Marsit, Ditës së Verës.

Rama ka publikuar një foto me disa verore dhe shkruan se ëhstë kënaqësi që më në fund po çel gjethi, teksa u uron shqiptarëve një stinë  të re të mbarë.


 

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me kënaqësinë që më në fund po çel gjethi, ju uroj një 14 Mars me këmbë të mbarë për stinën e re🐞”shkruan Rama në postimin e tij.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?