Aksident te ‘Rruga e Elbasanit’, makina përplas të riun tek vijat e bardha

Aktualitet

Shqipëria vijon të regjistrojë një numër të madh aksidentesh çdo ditë e më shumë.

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme pranë rrugës së Elbasanit. Një djalë që po kalonte vizat e bardha është goditur nga një automjet.

Sipas dëshmitarëve djali si pasojë theu këmbën dhe i ra të fikët. ‘JOQ’ ka ndarë video nga momenti kur në vendngjarje ka mbërritur ambulanca.

Nuk dihet ende sesi është gjendja e të plagosurit.

Policia nuk ka reaguar zyrtarisht për këtë rast.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?