VIDEO/ “Tr*p, çfarë i ke këto pyetje leshi”

Show Stil/Jetë

Efi Dhedhes, ish-banorja e Bib Brother Vip që u bë dhe shumë e dashur për publikun, ka qenë e ftuar në emisionin “Ndryshe”.

Në emisionin që drejtohet nga Salsano Rapi dhe Adi Pojana, Efi ka rënë pre e një kamere të fshehtë. Dy moderatorët kanë nisur përplasjet për pyetjet dhe në në një moment debati ka përfunduar në përplasje fizike.


Në videon më poshtë ish banorja shihet e hutuar nga ngjarja, ndërsa vazhdimisht pyet nëse e kanë seriozisht atë debat.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?