Ambasadorja Yuri Kim takon Alibeajn tek Kryesia e Kuvendit

Aktualitet

Ambasadorja amerikane Yuri Kim pas takimit me Damian Gjiknurin në selinë e PS-së, por zhvillon një takim me Enkelejd Alibeajn.

Ambasadorja Kim, ka mbërritur në ambientet e Kryesisë së Kuvendit ku edhe do të zhvillohet takimi


Ambasadorja Kim do të zhvillojë një takim me Enkelejd Alibeajn. Ky takim vjen menjëherë pas bisedimeve të zhvilluara në selinë e PS-së, mes ambasadores amerikane dhe Damian Gjiknurit.

Kim

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?