(VIDEO) Momenti i shpërthimit të tritolit në zyrat e OSHEE-së në Bushat të Vaut të Dejës.

Aktualitet

Këto janë pamjet e shpërthimit të sasisë së tritolit në zyrat e OSHEE-së në Bushat të bashkisë së Vaut të Dejës.

Me poshte mund te shikoni momentin kur ndodh shpërthimi në pjesën e pasme të një makine të parkuar në oborrin e zyrave, mjet që është në pronësi të OSHEE-së.

Përveç makinave, ka dëme edhe të zyrës. Policia ka nisur hetimet në lidhje me këtë ngjarje të rëndë. Pamjet jane publikuar nga Syri.net.

Njoftimi i Policisë së Shkodrës:

“Rreth orës 01:40, në fshatin Bushat, Vau i Dejës, në oborrin e zyrave të OSH EE-së, është hedhur dhe ka shpërthyer lëndë plasëse.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?