Protesta e 3 Marsit, Kryemadhi jep detaje

Aktualitet Politike

Deputetja e PL, Monika Kryemadhi foli lidhur me protestën që do të zhvillohet ditën e premte 3 mars nga opozita.

“Ne nesër do të jemi në koordinimet përfundimtare. E rëndësishme është pjesëmarrja e njerëzve. Me aq shqiptarë sa kanë mbetur, me shpopullimin në mënyrë dramatike të Shqipërisë mendoj që janë disa hapa që do të shkojnë drejt një ndërgjegjësimi të opinionit publik”, tha Kryemadhi në “Ora News”.

“Politika e Edi Ramës ka qenë demotivo, vrit shpresën në mënyrë që njerëzit të ikin dhe vijnë pastaj nga Bangladeshi”, shtoi ajo.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?