Belind Këlliçi takime me banorët e Farkës dhe Petrelës

Aktualitet Politike

Kandidati per Bashkine e Tiranes, Belind Këlliçi ka vazhduar takimet me banore te Tiranes. Ai eshte ndalur se fundmi me banore te Farkes dhe Petreles.

Postimi i plote:

Albumi i takimeve në Farkë e Petrelë. Faleminderit të zotëve të shpisë që na pritën krahëhapur!

Dëgjojmë nga njëri-tjetri të ngrihen çështje me vlerë, për të cilat unë dhe ekipi im do të rikthehemi me një paketë zgjidhjesh.

Programi ynë do të jetë i orientuar drejt zgjidhjeve afatshkurtra.

Një kryebashkiak i mirë duhet të marrë përsipër të realizojë objektivat brenda 4-vjeçarit, përndryshe dënojeni me votë.

Premtimet përtej afateve të mandatit janë gjepura dhe humbje kohe për Tiranën!

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?