Alibeaj dhe Pampuri takime me demokratë të Degëve 8 dhe 9 të Tiranës (FOTO)

Politike

Kryetari ne detyre Enkelejd Alibeaj ka vazhduar takimet me demokrate.

Sot ai sebashku me deputeten Oriola Pampuri ka zhvilluar takime me deget 8 dhe 9 ne Tirane.

Në takim eshte folur per situaten ne PD dhe pregatitjet per zgjedhjet lokale te 14 Majit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?