Nuses i ikën petlla kur mëson se dhëndri pinte gji akoma nga…

Bota

Artistët e grimit të dasmave do t’i kenë parë të gjitha dhe më pas disa, nga zemërimi e deri te lëkundjet e minutës së fundit nga çiftet, por një grimere kishte për të ndarë një histori dasme që ka lënë shumë njerëz të habitur.

Profesionistja e bukurisë, e njohur si Xheni, kishte ndihmuar një nuse të futej në tualet përpara ceremonisë së saj, kur u ndeshën në një skenë alarmante, ku përfshihej dhëndri dhe mamaja e tij.

Duke rritur tensionin, Georgie i tha bashkë-prezantueses Beth se si ‘[nusja] hyri në tualet dhe ajo që pa mjaftonte për t’i dhënë fund një dasme’. Fillimisht, Beth supozoi se ajo donte të thoshte se dhëndri e kishte tradhtuar në banjo ose po merrte drogë, por Georgie shpjegoi se zbulimi i saj ishte në fakt ‘shumë më keq’ se kaq.

Georgie zbuloi: “Ai po ushqehej me gji nga mamaja e tij”. Ndjekësit mbetën të habitur ndërsa historia u shpalos, të paaftë për të besuar atë që po dëgjonin.
Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?