Gështenja: Në kohët e vështira duhen njerëz si Ahmet Zogu, për ti bërë ballë çdo situate!

Politike

Lefter Gështenja: Bashkë me demokratët matjanë festuam sot 32 vjetorin e themelimit të PD në krahinën e tyre, mirënjohje pafund për ata që e themeluan dhe ata që vazhdojnë të qëndrojnë.

I nderuar që pata mundësi t’i uroj bashkë me koleget deputete Merita Bakiu, Andia Ulliri dhe Eralda Bano.


Bujarë e të matur, këshilla e matjanëve vjen nga historia e tyre, se në kohët e vështira duhen njerëz si Ahmet Zogu, për ti bërë ballë çdo situate! Gëzuar🍷🍷 ! ✌️✌️

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?