Mbështetje me pankarta për Luiz Ejllin edhe nga “Egnatia Arena”

Show

Një nga sfidat e Kategorisë Superiore e luajtur sot ishte ajo mes Egnatias dhe Erzenit. Përveç takimit, në Egnatia Arena u vu re një detaj shumë i veçantë, që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Nuk mungoi një pankartë në mbështetje të këngëtarit të njohur, Luiz Ejlli, i cili prej ditësh është bërë pjesë e Big Brother Vip Albania dhe është një nga pretendentët kryesorë për të fituar çmimin e madh. “Ti je luani” – shkruhej në pankartë.

(BalkanWeb)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?