Meta shfaq mbështetjen për tre “superkandidatë” në zgjedhjet e 14 majit

Politike

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta deklaron dhe njëherë se Partia e Lirisë do të jetë një faktor vendimtar për të realizuar ndryshimin në zgjedhjet e 14 majit.

Ai shpreh mbështetjen për tre kandidatë të PD-së, Këlliçin në Tiranën, Carën në Durrës dhe Boçin në Elbasan.

“Partia e Lirisë do të jetë një faktor vendimtar për të realizuar ndryshimin e shumëpritur nga qytetarët kudo në të gjithë Shqipërinë, nga Tropoja në Sarandë.
Do të jetë sidomos një faktor shumë vendimtar për triumfin e superkandidatëve, Belind Këlliçi në Tiranë, Igli Cara në Durrës dhe Luçiano Boçi në Elbasan. ✌️🇦🇱”, deklaron Meta.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?