Aktualitet

I dehur ne timon dhe me shpejtësi aksidenton dy makina dhe rrëzon një pemë

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Vlorë. Ngjarja ndodhi në lagjen ’24 Maj’ në qytetin bregdetar.

Një shofer në gjendje të dehur, ecte në rrugë tej normave të shpejtësisë, ndërsa ka goditur dy automjete dhe ka rrëzuar një pemë.

Shoferi, identiteti i të cilit nuk dihet, është shoqëruar në polici. Deri më tani nuk dihet identiteti i shoferit të ndaluar.

 

 

(BalkanWeb)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?