Luiz Ejlli “bie pre” e vajzave në Big Brother (VIDEO)

Show

Luizi ka rënë pre e disa prej vajzave në Big Brother gjatë natës. Banori e ka parë veten të vizatuar në fytyrë, ndërsa në krah iu shkruajt “Kiara” kur flinte gjumë .

E gjitha kjo ka ndodhur për shkak të afrimit që Luizi ka pasur ndaj Kiara Titos.

Vetëm nata e dytë në Big Brother Albania VIP 2 dhe gjërat po fillojnë të bëhen mjaft interesante.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?