Berisha paralajmëron Erion Veliajn për Teatrin

Aktualitet

NJOFTIM PËR SHTYP

• Berisha: Paralajmëroj Erion Veliajn se me këtë akt ai po nxit me të gjithë forcën, përplasjen me qytetarët

Ndaj dhe unë, paralajmëroj Erion Veliajn se me këtë akt ai po nxit me të gjithë forcën, përplasjen me qytetarët.
Ai është një kukull e Edi Ramës, por do përgjigjet për këtë akt.
Paralajmëroj ndërtuesin që të mos bëhet mashë. Hiq dorë nga ai projekt. Populli opozitar nuk do e pranojë kurrë atë projekt.
Populli opozitar do bëjë gjithçka për zbatimin e drejtë të vendimit të Kushtetueses.

ZYRA E SHTYPIT DHE KOMUNIKIMIT, PARTIA DEMOKRATIKE

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?