Berisha voton në primare bashkë me bashkshorten e tij

Aktualitet Politike

Sali Berisha së bashku me bashkëshorten kanë marrë pjesë në procesin e votimit të Primarëve në Tiranë.

Berisha ka postuar disa foto nga votimi dhe shkruan se ky zhvillim është një rreze e fuqishme shprese për rivendosjen e votës së lirë në Shqipëri.

“’Ky zhvillim i Primareve është një rreze e fuqishme shprese për rivendosjen e votës së lirë në Shqipëri. Demokratët, duke votuar sot të lirë, duke zgjedhur përfaqësuesit e tyre për qytetar të parë të bashkive të tyre, shumëfishojnë forcat, shumëfishojnë energjitë për t’u përballur me kalbësirën që kanë përpara” shkruan Berisha në postimin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?